DererDerer design & construction

Kurumsal

Vizyonumuz

DererDerer Mimarlık olarak kuruluş tarihimizden bu yana sahip olduğumuz birikim ve deneyimleri, değerlerimiz, mimari tasarım ve uygulama gücümüz ile bir araya getirerek insana ve doğaya saygılı projeler üretmekteyiz. Dünyadaki değişime ve ilerlemeye uyum sağlayan, görselliği fonksiyonellik ile bütünleştiren, çağdaş tasarımları hayata geçirmekteyiz. Her daim kaliteli, çevresine değer katan, müşteri ve kullanıcı memnuniyetini öncelikli tutan bir anlayış ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin en yüksek standartları barındıran, sağlıklı ve güvenli ortamlarda yaşamalarını sağlamak. Müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak tüm projelerimizde memnuniyet verici sonuçlar elde etmek.

Topluma Saygı: Çalışmalarımızın tüm aşamalarında ahlaki değerler çerçevesinde ilerleyerek, güven, dürüstlük ve eşitlik ilkelerinden ödün vermeden, topluma fayda sağlayan projeler üretmek.

Çevreye Saygı: Mevcut yasalar ve kurallar çerçevesinde hareket etmenin yanı sıra çevreye ve doğaya duyduğumuz saygıyı katkı sağlayarak desteklemek. Kısa ve uzun vadede geri dönüşümü destekleyen, kaynakları en verimli şekilde kullanan ve israfı en aza indirgeyen detayları projelerimizin değişmez birer koşulu olarak benimsemek.

Ekip Ruhu: Ekip üyelerimizin memnuniyetini ön planda tutarak aidiyet algısını her zaman mevcut kılmak. Aktif ve hızlı bir örgütlenmeden doğan gücü çalışmalarımıza yansıtmak. İş ortaklarımız ile ticari ilişkilerin yanı sıra güvene ve saygıya dayalı uzun vadeli iş birlikleri yaratmak.

Yenilikçilik: Tamamlanan veya devam etmekte olan projelerimizin her aşamasında tüm detayları sorgulamak ve her zaman en iyi sonuçları elde etmek için sektörde gelişen teknolojileri takip ederek uluslararası standartlara uygun, yenilikçi çözümler sunmak.

Sürdürülebilirlik: Beklentilere öncelik veren fakat kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanım imkanı sağlayan, konforlu mekanlar yaratmak. Doğaya uyumlu projeler üreterek ve malzemeler kullanarak gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak üzere çalışmak.

Mükemmellik: Mimari tasarım ve uygulama alanındaki en güncel ve en yüksek teknoloji detaylarını projelerimize aktarmak. Tasarımın en iyi ve en doğru şekilde uygulanması hedefiyle prosedürlerin, standartların ve iş programının gerekliliklerini belirlenen süre içerisinde ve en ideal bütçe ile yerine getirmek.

Güvenlik: Ekip üyelerimizin ve iş ortaklarımızın daha sağlıklı ve güvenli ortamlarda çalışmaları için Çevre, Güvenlik ve Sağlık standartlarına uygun koşulları sağlamak. Her türlü kaza ve tehlikeye karşı önlem almak.